Nový partner: Zámok Thalheim

Štýlové kongresy v barokovom paláci

Nezabudnuteľná lokalita a súčasne nádherné útočisko: Zámok Thalheim ležiaci v blízkosti mesta St. Pölten dokáže vďaka svojej harmónii historických prvkov a luxusnej vybavenosti splniť aj tie najvyššie nároky.

Prvá písomná zmienka o zámku pochádza zo 17. storočia, odvtedy bol viackrát rozšírený a v posledných rokoch v ňom prebehla šetrná rekonštrukcia. V súčasnosti zámok za svojimi historickými múrmi ukrýva prvotriedny hotel. Rozľahlý zámocký komplex ponúka nádherné priestory na organizovanie osláv, eventov, seminárov či kongresov. Hotel má 24 izieb a apartmánov Deluxe rôznych veľkostí a dve reštaurácie. Na stretnutia sú k dispozícii štyri konferenčné miestnosti vybavené najmodernejšou technikou a potrebným zariadením. Jednoduchý priebeh vášho podujatia zorganizovaného podľa individuálnych požiadaviek a želaní vám zabezpečia dva konferenčné paušály.

Výnimočné miesto na výnimočné príležitosti
Rekonštrukciou neprešla len jeho hlavná časť v tvare písmena U, ale aj zámocký park, početné tematické záhrady a vedľajšie budovy, ktoré sú tiež k dispozícii na podujatia každého druhu. Baroková zámocká kaplnka teda teraz slúži ako slávnostný priestor a niekdajšia rytierska sieň sa využíva ako tanečná sála a konferenčná miestnosť. V stajniach sa nachádza reštaurácia „Am Schlossgarten“ a v orientálne ladenej čajovni sa podávajú rôzne druhy čajov. Zaujímavým prvkom je aj amfiteáter umiestnený v zámockom parku. Vďaka svojej polohe uprostred zelene je zárukou vizuálne a akusticky nezabudnuteľných vystúpení. 

Zámok Thalheim