Convention Bureau Niederösterreich / Stift Göttweig, © Lois Lammerhuber

Takto sa z vášho eventu stane top event

Pri plánovaní seminára, rokovania alebo kongresu: každé podujatie bude s týmito partnermi úspešné.

Od moderného konferenčného centra cez romantický zámocký hotel až po historické archeologické náleziská: 47 top partnerov Convention Bureau Dolné Rakúsko dodá vášmu eventu nezabudnuteľnú atmosféru.

Vy si vyberáte, my realizujeme.

Chceli by ste svojich hostí privítať na palube Dunajskej lode? Alebo zorganizovať seminár v prostredí dôstojného kláštora, či privítať účastníkov a účastníčky svojho podujatia na open-air scéne Wolkenturm? Žiadny problém: Takmer 50 top partnerov Convention Bureau Dolné Rakúsko si vás získa nielen osvedčenou kvalitou a srdečnou pohostinnosťou, ale aj rozmanitosťou nápadov a svojou pripravenosťou splniť aj tie najindividuálnejšie priania. A aby ste si svoje podujatie mohli užiť aj vy sami, zabezpečia jeho bezproblémový priebeh naše dlhoročné partnerské agentúry a profesionálni organizátori kongresov – a, samozrejme, aj my z Convention Bureau Dolné Rakúsko.

Máte rôzne chute? Naše hotely tiež.

Žiadna akcia nie je rovnaká, určite máte svoje vlastné predstavy o tom, akú atmosféru by mala obsahovať tá vaša. Preto má našich 17 špičkovo vybavených kongresových a seminárových hotelov v Dolnom Rakúsku ideálnu ponuku pre všetky požiadavky: Od romantického zámockého hotela až po štýlové hotely – pri hľadaní ubytovania pre svojich hostí máte otvorené všetky možnosti – len vo 4-hviezdičkovej kategórii je k dispozícii 1500 izieb. A čo majú tieto hotely spoločné? Ústretovú pohostinnosť ľudí, ktorí uvítajú vás aj vašich hostí.

Cisárska elegancia v kombinácii s modernou technikou

Na jednej strane historické zámky, kláštory a paláce – na druhej strane špičkovo vybavené konferenčné priestory, centrá moderného umenia a výnimočné zážitkové svety: V umeleckom a kultúrnom regióne Dolné Rakúsko nájde každý event, každá prezentácia a každé stretnutie so zákazníkmi perfektné prostredie. Zvlášť pôsobivé je však, ak sa spojí imperiálna architektúra s najnovšou technikou: Štyri kongresové a eventové centrá spolkovej krajiny predstavujú vydarenú symbiózu cisárskej elegancie, atmosféry pohody a najmodernejšej kultúry podujatí.

Dôležitý bod programu: pôžitok.

Dokonca aj tie najvydarenejšie podujatia môžu byť ešte o niečo viac nezabudnuteľné vďaka dobre zakomponovaným chvíľam plných pôžitku. Práve v Dolnom Rakúsku nájdete veľa možností: Každý región má svoje vlastné špeciality, pre oblasť Waldviertel sú typické makové rezance, pre Marchfeld špargľa a pre Wachau marhuľové knedle; angažovaní vinári pozývajú na ochutnávky a v oblasti Mostviertel sa okrem hruškového a jablčného muštu vyrába dokonca aj najlepšia vodka na svete. Aj drienkové produkty, tzv. „dirndl“, z údolia Pielachtal – džem či pálenka z červených drienok – predstavujú niečo naozaj výnimočné. Je jedno, pre ktorú z nich sa v rámci zdokonalenia svojho eventu rozhodnete: Vaši hostia sa vám určite poďakujú.

Venue Finder