Nový partner: Zámok Rothschild

Všestranná lokalita na eventy v srdci regiónu Mostviertel

Kongresové centrum s rozprávkovými priestormi: Zámok Rothschild vo Waidhofen an der Ybbs v sebe spája jedinečnú ponuku priestorov s modernou technikou a flexibilnými službami.

Zámok Rothschild postavený na skale nad riekou Ybbs je pôsobivým symbolom mesta Waidhofen. Komplex, ktorý kedysi slúžil ako sídlo rodiny Rothschildovcov, sa v posledných rokoch stal významným múzejným a kongresovým centrom. Ponuka priestorov je viac ako výnimočne pestrá. Okrem elegantných salónikov, jednoduchej zámockej pivnice a originálnej reštaurácie Schwarze Kuchl ponúka tento zámok aj nádhernú zámockú záhradu. Dôstojné priestory na kultúrne podujatia a firemné oslavy predstavuje Krištáľová sála navrhnutá známym architektom Hansom Holleinom. Sklenená kocka tróniaca na zámockej veži je tiež miestom s úžasným výhľadom, vhodným na menšie semináre. Zámok má k dispozícii najnovšiu techniku a profesionálne vybavenie.

Veľký výber sprievodných programov
Na prenocovanie a stravovanie sa v blízkosti zámku nachádza široká škála hotelov a gastronomických prevádzok. S organizáciou podujatia a zostavením vhodného sprievodného programu vám ochotne pomôže zámocký tím. Opäť platí, že ponuka je veľmi pestrá. Napríklad: poldňový workshop „Kreatívny kováč“ tu môžete usporiadať s prestávkami na kávu, obedom a následnými ukážkami v starej kováčskej dielni pri potôčiku Schwarzbach.

Zámok Rothschild