Nový partner: SPORT.ZENTRUM.Niederösterreich

Jedinečné spojenie biznisu a športu

Podujatia, semináre, tlačové konferencie, kongresy a oveľa viac: Športový areál pri rieke Traisen v St. Pöltene čaká na vás so svojou bohatou ponukou.

Športové centrum SPORT.ZENTRUM.Niederösterreich v St. Pöltene priamo pri rieke Traisen, najväčší, najflexibilnejší a najmultifunkčnejší športový areál v Rakúsku, nie je len kvalitné tréningové centrum pre špičkových športovcov a športových nadšencov, ale aj ideálne miesto pre obchodné podujatia. K veľkým výhodám tohto areálu patrí množstvo miestností, moderná infraštruktúra, dobrá dostupnosť a predovšetkým široká ponuka, ktorá zahŕňa pozvania na top športové podujatia (napr. Iron Man 70.3), motivačné semináre a teambuildingové akcie presne podľa požiadaviek klienta, tlačové konferencie, workshopy, rokovania a konferencie.

Rozmanité priestory

K dispozícii sú štyri konferenčné miestnosti s najmodernejším technickým vybavením a kapacitou až 100 účastníkov. Väčšie podujatia, ako sú konferencie a bankety, je možné zorganizovať aj v rôznych športových halách. Široký výber ponúkajú nielen lokality na organizáciu podujatí, ale aj cateringové služby, ktoré vám pripravia všetko od párkov po gurmánske menu. Možností ubytovania je v St. Pöltene nespočetné množstvo. Zvlášť výhodnú polohu má 33 dobre vybavených dvojlôžkových komfortných izieb v hlavnej budove športového centra SPORT.ZENTRUM.Niederösterreich, ako aj blízky 4-hviezdičkový hotel.

SPORT.ZENTRUM.Niederösterreich