Nový partner: R&R Residenzen Hotel Mitterbach

Príjemné miesto na konferencie v oblasti Mariazellerland

Pôžitkársky hotel v alpskej top lokalite je svojím prvotriednym vybavením sľubným miestom na úspešné obchodné podujatia.

Tento hotel, ktorý sa nachádza v centre mesta Mitterbach am Erlaufsee, nie je len jednou z prvých dovolenkových destinácií v oblasti Mariazellerland, svojim hosťom ponúka popri inšpiratívnom prostredí aj prvotriedne vybavenie. Seminárna miestnosť s kapacitou až 25 osôb a presvetlená zimná záhrada prispôsobená na stretnutia až 80 ľudí sú vybavené moderným prezentačným vybavením a variabilným sedením. Špeciálnym miestom na podujatia je moderný salónik v štýlovom panoramatickom bare Ko´eck, v ktorom sa môžu konať semináre s účasťou až 50 hostí. Bar si je možné tiež prenajať ako celok, napr. ako príležitostnú príjemnú kulisu na interview, fotenie alebo prezentáciu.

Horské zážitky

Hotel postavený v modernom vidieckom štýle má 39 veľmi kvalitne zariadených izieb a vďaka baru, reštaurácii, ktorá sa špecializuje na steaky, a dobre vybavenej wellness zóne poskytuje všetko, čo je po pracovnom dni potrebné na načerpanie novej sily. Najkrajší wellness program však na hostí čaká vonku: Kúzelné okolie medzi pohoriami Ötscher, Gemeindealpe a mestom Mariazell ponúka v lete a v zime dostatok miest na výnimočné zážitky v prírode. Hotel okrem toho organizuje motivačné programy v prírode – od profesionálne sprevádzaných túr „Nature Watch“ so skúsenými sprievodcami až po spoločné výpravy, vrátane alpskej zábavy a originálnej chatovej atmosféry!

R&R Residenzen Hotel Mitterbach