Nový partner: Messe Wieselburg

Komplexný servis v centre regiónu Mostviertel

Táto prevádzka, ktorá patrí k popredným veľtržných miestam v Rakúsku, rozšírila svoju infraštruktúru pre menšie firemné akcie.

K výstavisku Wieselburg, ktoré leží v srdci Dolného Rakúska, patrí 80 000 m² voľnej plochy a 15 000 m² halovej plochy. Jednotlivé haly boli v posledných rokoch neustále modernizované a rozširované, pričom bola zlepšená najmä infraštruktúra pre semináre. Medzitým ponúka až osem súčasne využiteľných konferenčných miestností kapacitu pre 15 až 100 osôb. Okrem toho sú pre väčšie podujatia k dispozícii aj haly, napr. hala 3 „NV-Forum“, otvorená len na jar 2017, ktorá má kapacitu viac ako 2000 osôb.

Regionálna kuchyňa, ubytovanie v blízkosti

Vzhľadom na zameranie výstaviska s výstavami združenia na „Bio-Österreich“ a veľtrhu „Ab Hof“ sa vo Wieselburgu kladie zvláštny dôraz na stravovanie hostí pripravené z domácich špecialít, a to aj v biokvalite. Nekomplikované a zákaznícky orientované vzťahy s klientmi sú stredobodom úsilia       a starajú sa vo Wieselburgu o zvlášť dobrý pomer medzi cenou a kvalitou služieb.

Nový hotel „I’m Inn – Wieselburg“ – priamo v areáli výstaviska – ponúka 72 izieb v bezprostrednej blízkosti. Kombinácia hotela s priaznivými cenami a rakúskou atmosférou a seminárnej infraštruktúry v areáli výstaviska poskytuje komplexný balík služieb.

Messe Wieselburg