Nový partner: Kasematten

Konferencie a podujatia pod historickými klenbami

Po komplexnej rekonštrukcii získali kazematy v meste Wiener Neustadt nový lesk a po Dolnorakúskej krajinskej výstave 2019 budú otvorené na organizovanie podujatí každého druhu.

Toto historicky unikátne opevnenie z 12. storočia bolo zrekonštruované na účely Dolnorakúskej krajinskej výstavy 2019, ktorá v tomto roku bude sídliť v meste Wiener Neustadt. Od roku 2020 bude bývalý obranný systém umiestnený v strede mestského parku prvou adresou konania kongresov, výstav a seminárov. Kombinácia historického prostredia a modernej architektúry vytvára skutočný architektonický šperk, ktorý podujatiam každého druhu dodáva mimoriadnu hodnotu. Jeho priestory sú ideálne na kultúrne podujatia, ako sú napr. čítania, malé divadelné predstavenia, štýlové prezentácie a výstavy.

Jedinečná atmosféra

K dispozícii sú dve miestnosti: multifunkčná sála s najmodernejšou technikou, ako aj výnimočná klenbová podzemná sála, ktorá kedysi slúžila ako sklad munície, sprítomňuje vzrušujúci kontrast medzi storočiami. Toto miesto si vás získa svojou infraštruktúru, ktorá spĺňa najvyššie nároky. Harmonický dizajn a multifunkčnosť interiérov zaručuje maximálnu flexibilitu. Moderná seminárna miestnosť má priamy prístup do mestského parku.

Kasematten Wiener Neustadt