Nový partner: GABRIUM Hotel - Seminar - Event

Niečo výnimočné: Nový seminárny hotel v obci Maria Enzersdorf

Hotel GABRIUM sa nachádza na južnom okraji Viedne a prezentuje sa ako moderné miesto na organizovanie seminárov s historickou atmosférou a originálnym konceptom.

Rehoľný dom St. Gabriel postavený v roku 1889 v obci Maria Enzersdorf, len pár kilometrov južne od Viedne, bol najdôležitejším rakúskym misijným inštitútom a domovom cestujúcich prírodovedcov, ktorí podnikali etnologické výpravy do Južnej Ameriky, strednej Indie a strednej Afriky. Od začiatku marca 2018 sa bude táto chránená pamiatka, ktorá bola odjakživa miestom sústredenia a rozjímania, ako aj poznávania sveta, prezentovať ako skvelý priestor pre semináre, workshopy a klauzúry.

Sústredene a uvoľnene pracovať

K novému seminárnemu komplexu hotela GABRIUM patrí 5 seminárnych miestností, 20 izieb a 3 apartmány, ako aj sála pre 380 osôb. Zámerne jednoducho zariadené, ale moderne vybavené konferenčné miestnosti sa nachádzajú v centrálnej krížovej chodbe, ktorá sa dá využiť na uvítanie pre 200 stojacich hostí. Účastníci seminárov nájdu pokoj v starom parku s jazierkom a historickými stromami. Nádherná slávnostná sála s terasou a kapacitou do 380 osôb je k dispozícii na prezentácie, väčšie konferencie, vianočné večierky alebo oslavu jubileí. Unikátny je tiež hotel v komplexe GABRIUM, v ktorom je každé poschodie venované inej časti sveta a izby sú komfortne vybavené minibarom, satelitnou TV, trezorom, klimatizáciou a pripojením na internet.

Gabrium Hotel - Seminar - Event