Nový partner: Freigut Thallern

Rokovanie v chránenej pamiatke pred bránami Viedne

Tento historický klenot s vinárskymi koreňmi predstavuje lokalitu na organizovanie stretnutí a seminárov, kde sa snúbi pôžitok a individuálny charakter.

Hotel Freigut Thallern uprostred viníc obce Gumpoldskirchen je nielen jedno z najstarších vinárstiev v Rakúsku, ale aj vínotéka so starostlivo vybranými lokálnymi vínami, reštaurácia s výbornou kuchyňou, romantické ubytovanie a v neposlednom rade disponuje aj veľmi príjemnými seminárnymi miestnosťami. Seminárne krídlo sa nachádza v tzv. Prälatenstöckl z 18. storočia a bolo v posledných rokoch zrekonštruované podobne ako celý objekt. K dispozícii sú tri seminárne miestnosti s rozlohou 55 m², 90 m² a 100 m². Všetky miestnosti majú denné svetlo (možnosť zatienenia), pripojenie na internet a modernú konferenčnú techniku.

Bývanie v bývalom sklade

V priľahlom hoteli Winzerhotel, bývalom sklade vinárstva, ktorý je zapísaný ako chránená pamiatka, si môžete oddýchnuť po seminárnom dni plnom nových zážitkov. Dva novomanželské apartmány, jeden junior apartmán a 16 dvojlôžkových izieb je vkusne zariadených vo vidieckom štýle a poskytuje moderný komfort. Obedy a večere sa podávajú v kláštornej reštaurácii, ktorej vychýrená kuchyňa patrí k najlepším v krajine. Tento región je jednou z najobľúbenejších výletných destinácií v širšom okolí Viedne a primerane tomu sa prezentuje rozmanitým sprievodným programom. Programová paleta obsahuje prehliadky vinárstva s degustáciou vín, túry po chatách s občerstvením, jazdu na segwayoch cez vinohrady či návštevu kasína Casino Baden alebo rímskych kúpeľov v Badene.

Freigut Thallern