Nový partner: Convention Bureau Wiener Neustadt

Nový servisný bod pre hospodársky cestovný ruch

Miesto konania Dolnorakúskej krajinskej výstavy 2019 je tiež obľúbenou lokalitou na obchodné podujatia. Prvou kontaktnou osobou pre eventy je najmladšia kancelária Convention Bureau v Dolnom Rakúsku.

Hlavné mesto Viedenských Álp je nielen živé miesto a brána na výlety do horského regiónu južnej časti Dolného Rakúska, ale aj celoeurópsky uznávané centrum inovácií, technológií a výskumu. Jedným z dôvodov je jeho dokonalá poloha: Autobusom alebo vlakom je bývalá cisárska rezidencia vzdialená len 30 minút od Viedne. Vďaka Dolnorakúskej krajinskej výstave 2019 je Wiener Neustadt navyše stredobodom pozornosti mnohých organizátorov turistických a obchodných podujatí, ktorí tu majú k dispozícii množstvo lokalít a ponúk na motivačné stretnutia.

Vaša kontaktná osoba

Podporu konferenčného turizmu tu pritom zabezpečuje najnovšia kancelária Convention Bureau v Dolnom Rakúsku. Slúži ako kontaktné miesto pre dopyty a podporuje svojich zákazníkov z domova i zo zahraničia pri kompletnej organizácii ich podujatí. Spoliehať sa pritom môžu na poskytovateľov, ktorí pokrývajú celú škálu infraštruktúry a veľkostí. Riešenia šité na mieru pre náročných organizátorov kongresov sú základným kritériom. V súlade s heslom „mesto a vidiek ruka v ruke“ budú doplnením každého podujatia vzrušujúce sprievodné programy tak v meste, ako aj na vidieku.

Convention Bureau Wiener Neustadt