Nový partner: Hotel Schlosspark Mauerbach

Zažite jedinečné ubytovanie a rokovanie v lone prírody vo Viedenskom lese

Toto 4-hviezdičkové superior zariadenie ležiace vo Viedenskom lese a pritom hneď na okraji mesta Viedeň patrí k najvýnimočnejším dolnorakúskym kongresovým hotelom.

Moderný hotel v historickom parku. Uprostred prírody a pritom hneď na okraji hlavného mesta. Miesto na oddych i prácu: 4-hviezdičkový superior hotel Schlosspark Mauberbach spája protiklady do harmonického celku. Všetky Deluxe izby, apartmány a konferenčné miestnosti sú orientované do parku s unikátnymi stromami. Izby sú vybavené telefónom, minibarom, satelitným televízorom s plochou obrazovkou, rádiom, písacím stolom, kreslom, internetom a množstvom malých príjemností, vďaka ktorým bude váš pobyt naozajstným potešením. Pôžitky sľubuje aj hotelová reštaurácia ocenená kuchárskou čapicou Gault Millau, ktorá uprednostňuje domáce výrobky.

Infraštruktúra prispôsobená na firemné podujatia
Na stretnutia a eventy má hotel k dispozícii 16 čiastočne kombinovateľných konferenčných a spoločenských miestností s rozlohou 30 až 525 m² vybavených najmodernejšou technikou. Nové konferenčné miestnosti zriadené v roku 2016 majú k dispozícii vlastný prístup pre osobné autá a autobusy. Samotné priestory sú vytvorené tak, aby boli prejazdné, vďaka čomu sú vhodné aj na prezentáciu áut. Po biznise je čas na wellness: Nové exkluzívne kúpele pozývajú zaplávať si v krytom alebo vonkajšom bazéne, využiť mnohé sauny, parný kúpeľ a vlastné priestory na kozmetické procedúry, relax a zábavu.

Schlosspark Mauerbach