Nový partner: Arena Nova Wiener Neustadt

Možnosti na mieru pre každé podujatie

Multifunkčné haly poskytujú dokonalé prostredie nielen na veľké eventy, ale aj na konferencie a prezentácie produktov.

Arena Nova sa ako multifunkčná hala zriadená v roku 1995 v meste Wiener Neustadt v posledných rokoch rozrástla na veľký komplex na účely výstav a podujatí. Štyri moderné haly s rozlohou 10 500 m² a vonkajšia plocha s rozlohou 35 000 m² si poradia s takmer každou výzvou – od súkromnej oslavy až po mega event. Univerzálnosť je triumf: Technické vybavenie sa pripravuje na mieru a veľkosť, vybavenie a dekorovanie priestorov sa dá prispôsobiť každému podujatiu.

Hala pre každého

Nedávno novoupravenou halou 2 sa Arena Nova čoraz viac približuje ku kongresovému a konferenčnému centru. Každé podujatie sa tu vďaka skúsenostiam a veľkému odhodlaniu efektívne premieta do reality. Hala s rozlohou 1 240 m² sa dá rozdeliť na 3 celky (s plochou od 300 do 400 m²). Priestory sú priestranné, moderné a bezbariérové.

Multifunkčná hala ponúka individuálne a flexibilné riešenia, ako aj jedinečné možnosti pre každý koncept podujatia. Hosťovské kongresy vo všetkých formátoch sú tu srdečne vítané. Každému organizátorovi je poskytovaná podpora podľa jeho potrieb.

ARENA NOVA Wiener Neustadt