Lokality pre eventy v Dolnom Rakúsku

Vďaka top partnerom zrealizujete svoje top podujatie

Chcete, aby sa z vašej akcie stalo top podujatie? Convention Bureau má pre vás perfektné lokality na organizáciu podujatí v Dolnom Rakúsku! Nezáleží na tom, či ide o míting, kongres, rokovanie, konferenciu, veľtrh alebo motivačné stretnutie – so správnym partnerom po boku nájdete presne takú lokalitu, ktorá bude dokonale vyhovovať vašim požiadavkám. Je skvelé, že náš Convention tím pozná tak dobre všetky top prevádzky v regióne. Kompetentná pomoc a osobné poradenstvo pri hľadaní vhodnej lokality na organizáciu podujatia, ktoré splní vaše individuálne želania.

A keďže každé podujatie je jedinečné, ponúkame na výber približne 40 vynikajúcich seminárnych hotelov a lokalít v celom Dolnom Rakúsku. Vynikajú exkluzívnou atmosférou. Srdečnou pohostinnosťou. Najvyššou profesionalitou a kvalitou, ako aj dlhoročnými skúsenosťami. Každé miesto konania podujatia – a tým aj vaše podujatie – sa vyznačuje mimoriadnymi charakteristikami plniacimi vaše individuálne nároky, vďaka čomu bude vaše podujatie jedinečné a nezabudnuteľné. Presvedčte sa sami.

Čo sa týka atmosféry vášho biznis podujatia, nie je pre Convention Bureau Niederösterreich a našich top partnerov nič nemožné. Výber siaha od moderného konferenčného centra v historickom prostredí s kapacitou až 2 000 hostí cez skvelo vybavené seminárne hotely až po jedinečné lokality. Prečo napríklad neusporiadate svoju najbližšiu konferenciu v kláštore, na zámku, na hrade alebo na lodi? Alebo dokonca na archeologickom nálezisku? Tým si bezpečne zaručíte pozornosť všetkých účastníkov!

Top lokality úspešných konferencií

Čo to ale konkrétne znamená, ak svoje podujatie usporiadate v jednej z top lokalít Convention Bureaus Niederösterreich? Znamená to, že sa môžete spoľahnúť na spoluprácu s vybranými partnerskými prevádzkami. Nato sme vypracovali rozsiahly systém zabezpečovania kvality s prísnymi prijímacími kritériami. Vďaka tomu dokážeme zaručiť, že pečať kvality „Top partneri Convention Bureau Niederösterreich“ vlastnia iba skutočne vysokokvalitné prevádzky a lokality.

Aby ste mohli ťažiť z neustále rastúcej ponuky lokalít na konanie podujatí a rokovaní v Dolnom Rakúsku hľadá náš Convention tím neustále nových top partnerov. V roku 2018 sa nám našu sieť podarilo rozšíriť až o šesť prestížnych lokalít: Messe Wieselburg, Freigut Thallern v Gumpoldskirchene, GABRIUM Hotel – Seminar – Event, Diamond City Hotel Tulln, Klosterhof Spitz a SPORT.Zentrum.Niederösterreich v St. Pöltene.

Miesta konania podujatí v Dolnom Rakúsku – prehľad výhod:

  • Podpora pri vyhľadávaní a sprostredkovaní top lokalít prostredníctvom Convention Bureau Niederösterreich
  • Výber z viac ako 200 prestížnych lokalít v celej spolkovej krajine
  • Osobné poradenstvo prostredníctvom kompetentných, srdečných a profesionálnych prevádzkarov
  • Centrálna poloha v srdci Európy a vynikajúca dostupnosť lietadlom (viedenské letisko), autom aj vlakom
  • Široká ponuka sprievodného programu v rámci prírody, kultúry či pôžitku
  • All inclusive – so seminárnymi paušálmi našich top partnerov...
  • Možnosť finančnej podpory vedeckých kongresov spolkovou krajinou Dolné Rakúsko

Sme presvedčení o nasledovnom: Spolupráca s Convention Bureau Niederösterreich a jej top partnermi je jedným zo základných pilierov úspechu vášho rokovania. Spoznajte celú rozmanitosť špičkových lokalít – v našom katalógu Convention na rok 2018. Prezrite si ho online alebo si objednajte tlačenú verziu! „Veľké stretnutia“ v katalógu Convention na rok 2018.

Kongresové lokality: Kultúra sa spája s technikou

Veľtrhy, výstavy, prezentácie produktov alebo kongresy v Dolnom Rakúsku sú vždy spojené s nádychom luxusu. Inak by tomu v tomto regióne umenia a kultúry ani nemohlo byť! Šesť lokalít na organizovanie kongresov a veľtrhov sa vyznačuje hlavne historickým nádychom alebo nádhernou architektúrou. Samozrejme nie bez toho, aby boli vybavené najmodernejšou technikou. Kde sa snúbi cisárska elegancia a imperiálna architektúra so špičkovou technológiou a modernou, tam sa z každého podujatia stane mimoriadna udalosť.

Finančná podpora kongresu

Vedeli ste, že vedecké kongresy v Dolnom Rakúsku môžu získať finančnú podporu vo výške až do 3.000,00 eur? Výška podpory závisí od presne definovaných pravidiel podpory, ako aj od počtu zdokumentovaných prenocovaní. Realizácia sa uskutočňuje cez Convention Bureau Niederösterreich. Informujte sa o finančnej podpore pre kongresy už teraz...

Nájdite lokality v Dolnom Rakúsku online

Poznáte už vyhľadávač lokalít Convention Bureau Venue Finder? Vďaka praktickému online vyhľadávaniu lokalít získate rýchlo a jednoducho prehľad o centrách konania podujatí, ktoré spĺňajú vaše individuálne požiadavky. Nájdite ich hneď teraz!

Vyhľadávanie lokalít a oveľa viac vďaka Convention Bureau

Convention Bureau Niederösterreich je prvým kontaktným partnerom, keď ide o vysokokvalitné lokality na konanie seminárov alebo rokovaní v Dolnom Rakúsku. Náš Convention tím pozná všetky top prevádzky v regióne a pomôže vám nielen pri hľadaní tej správnej lokality. Kompletnú podporu vám poskytneme aj pri samotnej organizácii vášho podujatia. Osobne a individuálne. Výsledok: úspešné obchodné podujatia, ktoré vzbudia nadšenie.

Hľadáte práve vhodné miesto na konanie vášho najbližšieho mítingu, seminára, konferencie, rokovania alebo veľtrhu, motivačného stretnutia či celkom iného typu podujatia? Chceli by ste ho zorganizovať v netradičnom prostredí, aby si ho ľudia zapamätali? Navyše máte záujem o prestížnych partnerov a výnimočné nápady na napínavý sprievodný program? Chcete skúsený tím profesionálov, ktorý vám pomôže pri organizácii? V tom prípade bude krajina kultúry a vína, Dolné Rakúsko, perfektnou kulisou pre vaše podujatie. A Convention Bureau vaším perfektným partnerom.

Kontaktujte ešte dnes náš Convention tím a nechajte si hneď osobne a individuálne poradiť!