Krajina rozmanitosti

Z kopcov do hôr: Dolné Rakúsko ponúka neprekonateľne rozmanitú krajinu.

Najväčšia spolková krajina Rakúska je tiež krajinou s najrozmanitejšou prírodou a najširšou ponukou výnimočných miest.

Krajina protikladov: Dolné Rakúsko ukrýva lužné lesy a tropické stepi, alpské pastviny a fjordové jazerá, úzke horské rokliny a široké pahorky, pôvabné doliny riek a tajomné močiare. Krajina obklopujúca staré cisárske mesto Viedeň ponúka rozmanitosť, ktorá je v strednej Európe jedinečná. Nech už pre svoje podujatie hľadáte akúkoľvek kulisu – v Dolnom Rakúsku ju nájdete.

Príroda pozýva

Oblasť Waldviertel cenená pre svoju drsnú krásu či pôvabné pahorky pokryté vinicami vám pri vašich stretnutiach ponúknu mnohé miesta, kde nájdete pokoj a načerpáte silu. V hornatých regiónoch Mostviertel a Wiener Alpen nájdete v lete i v zime ideálne miesta na konanie vzrušujúcich insentívnych podujatí. Pozdĺž Dunaja a v oblasti Wienerwald na vás čaká nádherný kontrast kultúrnych pokladov a nedotknutej prírody, vďaka ktorému budú vaše podujatia pôsobivé a napínavé.

Aktívne v prírode

Apropo sprievodné aktivity: Rozmanitosť krajiny ponúka priestor na množstvo pestrých aktivít. Viac ako 40 golfových ihrísk, množstvo atraktívnych stredísk zimných športov, hustá sieť turistických a cyklistických chodníkov, množstvo MTB trás, lezecké parky, jazdy na drezine, plavby v kanoe, vodné lyže, rafting, kaňoning...  – Dolné Rakúsko sa postará o pohyb a nadšenie na vašom podujatí.