Kajina neobmedzených možností

Čo robí Dolné Rakúsko prémiovou destináciou pre každú firemnú akciu.

Na úvod jedno dobre mienené varovanie: Pre obrovskú rozmanitosť príležitostí a možností, ktoré ponúka Dolné Rakúsko pre akékoľvek podujatia, je výber konkrétnej ponuky niekedy priam sladkým utrpením. Ale presne preto sme vám pri plánovaní vždy k dispozícii.

Firemní hostia sú pôžitkári.

Za to, že je táto krajina takým obľúbeným cieľom pre usporiadateľov podujatí a eventové agentúry, vďačí predovšetkým ľuďom, ktorí sú zodpovední za jedinečnú vinársku kultúru. O vynikajúcich vínach, ktoré si môžete užívať v družných tradičných viechach nachádzajúcich sa na ôsmich vínnych cestách, snívajú tak domáci, ako aj medzinárodní návštevníci. Ale Dolné Rakúsko ponúka ešte omnoho viac: Viac ako 70 kláštorov, hradov a zámkov, napríklad nádherný kláštor Melk a barokový zámok Schloss Hof. Alebo tiež bohatú kultúrnu ponuku, ktorú si môžete pozrieť alebo vypočuť – jej dôkazom je napríklad hudobný festival Grafenegg či Badenské operetné leto. Ako by toho ešte nebolo dosť, Dolné Rakúsko si vás získa aj nádhernou krajinou, ktorá je na jednej strane nedotknuto krásna a na druhej strane ľahko prístupná, vďaka čomu poskytuje dokonalé prostredie pre vaše podujatie.                 

Scény ako zo sna. Ktorú si vyberiete?

Veľkolepé riečne údolie regiónu Wachau alebo ukryté miesta na načerpanie sily v oblasti Waldviertel? Impozantné kaňony pohoria Ötscher alebo skryté záhradné vinárne oblasti Weinviertel? Bez ohľadu na to, aký typ eventu či podujatia plánujete: Atraktívny program vám zabezpečí už samotné idylické prostredie Dolného Rakúska. A to nie je všetko: Mnohé malé mestá pozývajú na ochutnávku kultúry a dve miesta patriace do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, Wachau a Semmerinská železnica, sú prosto jedinečné. A aby sa vaši hostia cítili dobre aj mimo programu vášho eventu, je pripravený široký výber rôznych typov ubytovania, ktoré si vás získajú svojim individuálnym šarmom: od dizajnových hotelov až po kláštor minoritov – samozrejme, s najmodernejším 4-hviezdičkovým komfortom.

Pre všetkých, ktorí chcú veľa dosiahnuť. A to rýchlo.

Dolné Rakúsko je ideálne na vaše podujatia dokonca aj pre svoju geografickú polohu: Nachádza sa v centre Európy, z  Maďarska, Slovenska a Česka je rýchlo dostupné – ale aj s ďalšími európskymi krajinami je prostredníctvom Viedenského letiska výborne prepojené. Avšak v tomto „kraji okolo Viedne“ nie je vynikajúca len dopravná infraštruktúra: Technické vybavenie jednotlivých lokalít, seminárových hotelov a konferenčných centier je veľmi moderné a dokáže splniť aj tie najvyššie nároky.

Čo pre vás môžeme urobiť?

  • Sme vašim kompetentným partnerom v oblasti pracovných stretnutí, insentívnych podujatí, konferencií a eventov.
  • Zabezpečujeme prvý kontakt s kvalifikovanými dodávateľmi v Dolnom Rakúsku.
  • Radi pre vás vyhľadáme miesta, ktoré do detailov spĺňajú vaše nároky.
  • Zaručujeme najvyššiu kvalitu – a spolupracujeme výhradne s poprednými spoločnosťami so špičkovým vybavením a kompetentným personálom.
  • Na vyžiadanie zverejníme vaše podujatia v našom kongresovom kalendári.
  • Zorganizujeme vašu obhliadku miesta podujatia.
  • Radi vám tiež poskytneme propagačné materiály a informácie o Dolnom Rakúsku.