Eventmarketing v Dolnom Rakúsku

Požiadavky klientov na destináciu z pohľadu agentúry

CREATIVE PRO, fullservisová live marketing & event agentúra, ktorá vznikla na Slovensku v roku 2003, vníma pozitívne potenciál v celej strednej a východnej Európe.

„Je dôležité uvedomiť si, že vymyslieť a doručiť svojim klientom môžete všetko, čo si len zaželajú, ak teda naozaj chcete. Najpodstatnejšie však je, že nie vždy to dokážete sami“, zhodnotil po rokoch pôsobenia aj na zahraničnom live comm & event trhu výkonný riaditeľ a zakladateľ CREATIVE PRO group, Mgr. art Štefan Kozák.

Spolupracovať so zahraničnými partnermi a s našimi susedmi je pre nás ako live marketing agentúru, vždy veľkou výzvou a zážitkom. 

Už pri vzniku firmy CREATIVE PRO sme začínali spolupracovať so zahraničnými partnermi či dodávateľmi a dodnes ich radi vyhľadávame.

Ten najlepší scenár, aký si viete predstaviť je, keď sa rozhodnete spolupracovať so susednou krajinou, v ktorej nájdete silného partnera a ten vám pomôže dotiahnuť vašu predstavu tam, kam potrebujete.

Naši klienti hľadajú častokrát ten najjednoduchší no zároveň najvyšší štandard, nie preto, že by boli nároční, ale preto, že svojim hosťom chcú doručiť ten najkvalitnejší a častokrát najrozmanitejší zážitok.

Medzi lákavé a dlhodobo využívané lokality pre našich slovenských a českých klientov patria samozrejme aj oblasti Dolného Rakúska, ktoré ponúkajú určitú príťažlivosť mocnosti, ktorá je zastrešená neobyčajne bohatým kultúrnym dedičstvom. Rozsiahla zážitková paleta tejto krajiny siaha od kultúrnych pamiatok až po moderné štvrte. Mimoriadna poloha Dolného Rakúska, skvelé lokality, tiež klimatické podmienky a rôznorodá krajina sú ideálnym spojením toho, čo naši klienti vyhľadávajú. A samozrejme víno. A je bližšie než si všetci myslia.

Ak toto všetko spojíte s profesionálnym prístupom, ústretovým servisom a kvalitným vybavením hotelov, tak pokladáte základný kameň na ceste k úspešnému eventu v Dolnom Rakúsku.

My v agentúre CREATIVE PRO sme sa o tom mali možnosť presvedčiť na vlastnej koži, keďsme realizovali celkom náročný event pre spoločnosť Microsoft na neďalekom Schneeberg-u či náročnú incentívu vo Wachau, na miestach, ktoré v sebe nesú nielen zážitok ale aj mnoho ďalšieho, nemenej významného. Dolné Rakúsko určite ponúka nespočetné množstvo šancí na kvalitnú spoluprácu.

Managing Director
CREATIVE PRO Group,
Mgr. art Štefan Kozák